Rally Košice pred slávnostným štartom

Dnes je ten výnimočný deň pre všetkých motoristických nadšencov, keď štartuje 41. Rally Košice! Preberanie súťažných posádok je v plnom prúde.

Už dnes večer od 19:00 hod. odštartuje 41. ročník Rally Košice a to slávnostným otvorením pred obchodných centrom Átrium Optima. Cez štartovú rampu prejde vyše 80 súťažných posádok, ktoré budú počas víkendu zbierať body do FIA Zóny strednej Európy, Majstrovstiev Slovenska, Majstrovstiev Maďarska a Slovenského rally pohára.

Súťaž začala už včera registráciou posádok na obhliadku trate a samotnými obhliadkami, ktoré pokračujú aj dnes. Aktuálne zároveň prebiehajú administratívne a technické preberanie. Svoj itinerár si prevzalo 82 z 91 prihlásených posádok MSR, ORB a SRP. Na trati neuvidíme posádky Krózser – Buchholz, Osváth – Farnadi, Marozsi – Szeles, Hanuš – Harabín, Szebellédi – Beliczky, Pochlopien – Watroba, Gosztyla – Gosztyla, Kerekes - Kerekes a Schubert so spolujazdcom.

Všetkých ešte raz srdečne pozývame na slávnostný štart spojený s autogramiádou, ktorý sa uskutoční pred OC Átrium Optima už od 19:00 hod!

Zdenka Tamášová
Tlačové stredisko 41. Rally Košice